Centrum Zajęć Pozaszkolnych w Krośnie
ProEdukacja

zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych na:

  • kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty
  • kursy przygotowujące do matury
  • korepetycje

Na specjalne zamówienie możemy też zorganizować szkolenia dla osób dorosłych nie będących uczniami. Prowadzimy zajęcia indywidualne lub w małych grupach, dzięki czemu możemy lepiej dostosować poziom pracy do możliwości i potrzeb uczniów , a zajęcia mogą być w dużym stopniu zindywidualizowane i tym samym bardziej efektywne.

Kursy są prowadzone zgodnie z obowiązującą podstawą programową kształcenia ogólnego oraz aktualnymi wymaganiami egzaminacyjnymi. Wszystkie zajęcia mają przede wszystkim charakter ćwiczeniowy polegający na rozwiązywaniu zadań, ale także charakter wykładowy w celu wyjaśniania omawianych zagadnień. Jesteśmy też do dyspozycji, gdy zaistnieje potrzeba nadrobienia zaległości szkolnych czy też po prostu pomoc w spełnianiu codziennych obowiązków z poszczególnych przedmiotów.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana, doświadczona kadra nauczycielska, czynni egzaminatorzy egzaminu maturalnego i egzaminu ósmoklasisty. Kursy z języka angielskiego będą wspierane przez native speakera. ProEdukacja mieści się w nowoczesnym obiekcie szkolnym przy ul. Czajkowskiego 51 w Krośnie za salonem meblowym Merkury. Do prowadzenia kursów przygotowano sale szkolne wyposażone m. in. w rzutniki, tablice interaktywne, monitory interaktywne oraz salę komputerową. Dysponujemy własnym wygodnym parkingiem.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.